bGH rectangles

Meidän porukka

Alta löydät meidän yhteystiedot, puhelinnumerot, sähköpostiosoitteet, laskutustiedot ja henkilöt, joiden kanssa olet tekemisissä.

Matti Ikäläinen
Matti Ikäläinen

Matti Ikäläinen
Toimitusjohtaja
040 569 4697
matti@bgh.fi

Sami Lehmus
Sami Lehmus

Sami Lehmus
Myynti
040 650 3656
sami@bgh.fi

Sani Hassinen

Sani Hassinen
Myynti
045 7877 5807
sani@bgh.fi

Jani Taiminen
Jani Taiminen

Jani Taiminen
Projektipäällikkö
040 730 6473
jani@bgh.fi

Antti Sirviö
Antti Sirviö

Antti Sirviö
Projektipäällikkö
041 439 2426
antti@bgh.fi

Olli Nyholm
Olli Nyholm

Olli Nyholm
Sovelluskehittäjä
olli@bgh.fi

Joni Nyman
Joni Nyman

Joni Nyman
Graafinen suunnittelija
joni@bgh.fi

Johannes Halminen
Johannes Halminen

Johannes Halminen
Analytiikka & Automaatiot
johannes@bgh.fi

Helsinki

Apollonkatu 10 B 82
00100 Helsinki
Puh. +358 40 569 4697

info@bgh.fi

Tampere

Puutarhakatu 16
33210 Tampere
Puh. +358 40 650 3656

info@bgh.fi

Verkkolaskutusosoite
Verkkolaskuosoite: 003725995438
Operaattori: Maventa (003721291126)
Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: NDEAFIHH

Sähköpostilla
25995438@scan.netvisor.fi
Liitetiedoston formaatti: PDF

Paperilaskut
25995438
PL 100
80020 Kollektor Scan

bGH rectangles